Presidenti Ilir Meta është shfaqur ndryshe këtë fundjavë, larg fushës politike siç edhe jemi mësuar ta shohim. Buzë detit dhe në shoqërinë e një fëmijë , Meta përshëndet ndjekësit e tij në Facebook nga Durrësi.

“Buzëmbrëmje me Oliverin te Tropikali, Durrës.”, shkruan ai.

Meta

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: