Presidenti i Republikës, Bajram Begaj ka pritur sot në një takim homologun e tij të Azerbajxhanit, Ilham Aliyev.

Ashtu siç ishte përcaktuar, ceremonia shtetërore e pritjes u bë në Pallatin e Brigadave.

Po ashtu është parashikuar që të mbahet dhe një deklaratë për mediat.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: