Një foto e gëzuar familjare për Royal Family. Për herë të parë princi Charles shfaqet me të gjithë dinastinë e tij, i lumtur dhe i qeshur.

Fotoja e realizuar në kopshtet e Clarence House për 70 vjetorin e ditëlindjes së princit të Galles, tregon Charles-in e ulur pranë Dukeshës së Cornovaglia.

Me të nipi George, mbesa Charlote, princi Louis dhe në barkun e mami Meghan edhe nipi i katërt që pritet të vijë në pranverë.
Mbrapa shpinës së Charles djemtë William dhe Harry dhe bashkëshortet respektive Kate Middleton dhe Meghna Markle.

Fotoja e gjyshit Charles është postuar edhe në rrjetet sociale ku vërshojnë urimet për ditëlindje.

(da.xha/BalkanWeb)

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb