Fotot artistike ku bebet ngjajnë si engjëj u kanë marrë mendjen prindërve dhe duan ti realizojnë vetë. Disa janë përpjekur në maksimum të sjellin një foto artistike, por ajo që kanë arritur ka qenë vërtetë për të qeshur. Shikoni këto foto argëtuese.

(d.b/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: