TIRANA

Dritan Dajti ka rezultuar pozitiv me COVID-19 është transportuar me urgjencë nga burgi i Bradasheshit në ambientet e spitalit të burgut të Tiranës.

Burime për BalkanWeb bëjnë me dije se fakti që Dritan Dajti është infektuar me COVID-19 i ka sjellë probleme shëndetësore.

Transportimi i Dajtit në spital ka ndodhur nën masa të rrepta sigurie.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb