Sekretari i Përgjithshëm i Partisë së Lirisë, Tedi Blushi ka reaguar në lidhje me protestën e opozitës sot në Bulevardin Dëshmorët e Kombit.

Ai thekson se ndryshimi i madh nis sot.

MESAZHI I BLUSHIT
Uragani po vjen!
Edi Rama është absolutisht i pashpresë!
Ndryshimi i Madh fillon nga sot! ✌️🇦🇱
#EjaEdheTi #Bashkohu ⏰️ 12:00

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb