Luiz Ejlli ia ka dalë që brenda shtëpisë së “Big Brother” të krijojë një këngë dedikuar Kiarës, si një dhuratë për ditën e të dashuruarve.

Vargjet dedikuar Kiarës, duke se përshkruajnë ndjesinë që këngëtari ka për moderatoren, me të cilën u njoh dhe u lidh  në shtëpinë e famshme.

“Vec du me t’mbajt në krahë, ta dëgjosh t’i zemrën time se ka shumë për me tregu…”, janë disa nga fjalët në tekstin e këngës.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb