Nga: ENEIDA CAKERRI

Një pulë e vogël
400 gr salcë domatesh
2 qepë
100 gr ullinj me speca
1/2 gotë verë e bardhë
1/2 gotë uthull e bardhë
Pak miell për pulën
Kripë
Piper i zi/piper i kuq
Disa degë trumze
2 thelpinj hudhra
300 gr oriz për ta shoqëruar
Djathë të bardhë

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb