Një situatë aspak normale trafiku makinash është në këto momente në aksin rrugor Vorë – Rinas – Fushë- Krujë.

Në këta aks rrugor, radha e makinave është mbi 15 kilometra. Shkak për këtë trafik janë bërë punimet në Urën e Fushë-Krujës.

Ky segment rrugor shpesh herë bëhet objekt trafiku të rënduar të automjeteve.

(d.xh/Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb