Për shkak të punimeve të planifikuara në nënstacionin “Uzina Traktori”, në datat 11-13 mars do të stakohet energjia elektrike gjatë intervalit kohor 09:00-13:00.


Kështu më 11 mars, pa energji do të mbeten rruga “Pasho Hysi”, Kryegjyshata, Poligrafiku, Burgu 325, zona pranë Depos se Ujit, rruga “Todi Shkurti” (pranë pallateve Grand).


Më 12 mars, pa energji do të mbetet zona pranë Sanatoriumit. Ndërsa më 13 mars, pa energji do të mbetet zona pranë ish- Uzinës Traktori. Shkozë (pjesërisht).


(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb