Ajo mori vëmendjen e të gjithëve gjatë ceremonisë së martesës së kushëririt të saj Princit Harry muajin e kaluar dhe Lady Kitty Spencer sërish ka tërhequr vëmendjen me pamjen e saj mahnitëse teksa është shfaqur në një tjetër martesë këtë fundjavë.

Mbesa e Lady Dianës, 27 vjeç, është shfaqur me një kapele kadifeje ngjyrë vishnje dhe fustan me lule gjatë ceremonisë martesore të kushërirës së saj Celia McCorquodale, vajza e motrës se Lady Diana, me George Woodhouse në Lincolnshire të shtunën.

Në ceremoni morën pjesë edhe Duka dhe Dukesha e Sussex, Harry dhe Meghan.
(da.xha/BalkanWeb)
4D5439D300000578-5853163-image-a-13_1529227117422 (1)

4D5439D300000578-5853163-image-a-13_1529227117422

4D5439F000000578-5853163-image-a-25_1529227413583

4D54353000000578-5853163-image-a-15_1529227168926

4D5436E700000578-5853163-image-a-14_1529227137030

4D543FF100000578-5853163-image-a-9_1529225186631

4D5439AE00000578-5853163-image-a-12_1529226400442

4D54399F00000578-5853163-image-a-11_1529226374915

4D54352600000578-5853163-image-a-10_1529226274981
4D543CE100000578-5853123-image-a-68_1529228199688

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb