Akademiku Artan Fuga ka zbuluar detajet e tij nga publikimi i të dhënave personale. Fuga rezulton se patronazhist ka Luan Sulstarovën ndërkohë preferenca politike i është shënuar PS.

Fuga me ironi i konsideron qesharakë, dhe thekson se tani e kupton se pse i ndodhin disa gjëra të çuditshme.

 

STATUSI NGA ARTAN FUGA

Hahahahahahahahahahahahaha!

Tani kuptoj se përse më ndodhin ca gjëra të çuditshme!

Qesharakë!

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb