Kryeministri Edi Rama ka publikuar në “Facebook” disa fotografi, ku shihet se janë mbyllur disa biznese.


Rama thotë se bizneset janë mbyllur, për shkak se kanë ushtruar aktivitete informale.


  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Postimi i Edi Ramës:


#STOPINFORMALITETIT?

Vijojnë papushim kontrollet dhe goditjet e aktivitetit informal edhe falë qytetarëve që denoncojnë gjithnjë e më shumë?

Do të jetë një betejë e gjatë dhe këmbëngulëse, por së bashku me qytetarët aktivë kjo betejë do ta arrijë se s’bën objektivin?

(d.xh/Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb