Kryeministri Edi Rama po merr pjesë, këtë të premte, në Samitin e SEECP, që po mbahet në Greqi.

Rama publikon në “Facebook” pamjet e para nga nisja e samitit, ku takohet me kryeministrin e Greqisë, Kyriakos Mitsotakis.

“Selanik – Në samitin e SEECP (procesi i bashkëpunimit të Europës Juglindore) me ftesë të Kryeministrit të Republikës së Greqisë, Kyriakos Mitsotakis🇦🇱🤝🇬🇷”, shkruan Rama.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb