Kryeministri Edi Rama ka uruar kombëtaren shqiptare për fitoren në Bjellorusi.

Rama shkruan vetëm dy fjalë për suksesin e Shqipërisë në ndeshjen e Ligës së Kombeve ‘’Superbravo, faleminderit’’.

Shqipëria e nisi sot aventurën në Ligën e Kombeve me një fitore bindëse në transfertën e Minskut.

 

STATUSI NGA EDI RAMA

#ShqipëriaqëDuam??

?Superbravo??Faleminderit❤️

#Respekt?

(BalkanWeb)

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb