Ramer Willis është fotografuar e zhveshur për të dërguar një mesazh për trupin e saj. Vajza e Bruce Willis dhe Demi Moore, e cila së fundmi solli në jetë fëmijën e saj të parë, ka postuar në llogarinë personale në Instagram një fotografi në të cilën ajo pozon e zhveshur duke parë objektivin.

Sigurisht, pikat e ndjeshme ajo i fsheh duke vendosur dorën para tyre. Në mbishkrimin e postimit të saj, ajo i është referuar ndryshimeve që ka parë herë pas here në trupin e saj, ndërsa ka theksuar se është mirënjohëse që ka mundur të mbajë në krah vajzën e saj.

“Ky trup lindi një njeri nga e para… dhe unë e shikoj dhe tani është pak më ndryshe, por jam vërtet e mahnitur çdo ditë kur e shikoj vajzën time dhe e shoh atë të buzëqeshë. Është diçka e mahnitshme sepse një person është rritur në të. Kjo qenie e vogël që e dua me një egërsi dhe çudi që arrin nivele të reja çdo ditë”, ka shkruar ajo fillimisht.

Ajo më pas shtoi: “E di që trupi im është ende duke u përshtatur, por çfarëdo forme në të cilën përfundon, jam thjesht mirënjohëse për gjithçka që është bërë dhe vazhdon të bëjë. Në procesin e vazhdueshëm të transformimit, unë jam mirënjohës për çdo kthesë. Gjinjtë e mi mund të jenë më të mëdhenj dhe ndoshta ndonjëherë të varur, por çfarë dhuratë dhe privilegj është që ata mund të ushqejnë dhe sigurojnë ushqim për Loun tim. Ijet dhe barku im, tani më i butë dhe më rrumbullak, e mbajnë vajzën time në siguri, ngrohtësi dhe dashuri. Bukuria më e thellë që kam ndjerë ndonjëherë në veten time vjen nga kujtimi i çdo dite, jo për t’i hedhur poshtë këto pjesë të mia, por thjesht për t’i përqafuar dhe për t’u dhënë atyre një mirënjohje kaq të thellë.”

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb