Diagnistikohet me kancer në fazën e avancuar aktori i njohur i “Saved by The Bell”, Dustin Diamond.

44-vjeçari u sëmur javën e kaluar dhe u dërgua në spital.

“Ai po bën kimoterapi kështu që do jetë të paktën për një javë në një spital në Florida. Deri në javën e ardhshme, ne do të kemi një kuptim shumë më të mirë të gjendjes së tij dhe çfarë trajtimesh do t’i duhen në mënyrë që ai të jetë i qetë,” tha përfaqësuesi i tij, Roger Paul.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: