Forcat Speciale RENEA kanë zbarkuar mëngjesin e sotëm në Shijak, ndërsa janë vënë pas disa personave të shpallur në kërkim ndërkombëtar.


“BalkanWeb” mëson se në sajë të operacionit blic u bë e mundur kapja dhe arrestimi i 3 personave, që kërkoheshin për llogari të drejtësisë italiane.


Deri më tani nuk bëhen të ditura identitetet e këtyre personave, të cilët akuzohen për trafik narkotikësh.
(ed.me/BalkanWeb)


Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: