I ftuar në studion e emisionit “Shqipëria Live”, teksa po flitej për këngët të ashtuquajtura moderne, e me përmbajtje banale në tekst, muzikanti Robert Berisha tha se këto këngëtarë paguhen deri në 15 mijë euro për 20 minuta performancë playback.

Ndërkohë më tej shtoi se ky këngëtar do të ketë 2 mijë persona që dëshirojnë ta ndjekin.

Sakaq, Roberti sugjeroi që në YouTube, publikimi i këtyre këngëve të ndërpritet, sepse ato ndiqen nga shumë të mitur.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: