Krishtlindjet duket se kanë ardhur në sallonin e Rihannas.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri


Këngëtarja nga Barbados ka treguar në rrjetet sociale super pemën e saj, të lartë 3 metra, të dekoruar dhe të ndriçuar dhe një dekolte të nxehtë.


Në historitë e Instagramit yll i ‘Diamonds’ është shfaqur më joshëse se asnjëherë teksa kërcen përpara pemës së saj me një bluze të hapur dhe një dekolte hot.


(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb