OSHEE njofton se ditën e nesërme do të ketë një stakim energjië në rrugën ”Siri Kodra” dhe ”Kosta Cekrezi”.

Kjo do të vijë për shkak të rikontruksionit të kabinave dhe stakimi do të ndodhë përgjatë intervalit të kohës 09:00- 16:00.

Stakimi do të jetë i vlefshëm vetëm për ditën e nesërme.

NJOFTIMI NGA OSHEE
Pershendetje/Njoftim pët abonentët #Tiranë
Stakim, 30 qershor
Në vijim të investimit për rikonstruksionin e kabinave, në datën 30 qershor gjatë intervalit kohor 09:00-16:00 do të stakohet energjia në këto zona në Tiranë:
Pjesërisht: rruga “Siri Kodra”, rruga “Kosta Cekrezi”

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb