Emergjencat Civile njoftojnë se në Qarkun e Elbasanit nuk ka probleme nga reshjet e shiut.

Në njoftim thuhet se shirat e rënë gjatë natës nuk kanë krijuar probleme në qarkullimin e mjeteve.

“Ne disa segmente ka pasur renie guresh e materialesh te ngurta por jane pastruar nga firmat kontraktuese.

Sot po punohet nga OSHE per riparimin e defekteve ne Nj.A Orenje bashkia Librazhd e Nj.A Kajan bashkia Belsh”, thuhet në njoftimin e Emergjencave Civile.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: