Foto të nxehta për këngëtaren me origjinë shqiptare Rita Ora dhe për modelen Bella Hadid, protagoniste të mrekullueshme të setit fotografik “Chaos and Control” të revistës britanike “Love Magazine”…

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Nga fotot topless tek ato me një look transparent të dy bukuroshet çmendin rrjetin, duke treguar format e tyre perfekte.

(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb