BRITANI E MADHE

Këngëtarja shqiptare me famë  botërore, Rita Ora, po vazhdon të korr suksese të njëpasnjëshme në karrierën e saj.

Tre ditë më parë biondja bukuroshe publikoi me videoklip këngën e re “New Look”, ndërsa u mirëprit nga fansat e saj.

Deri tani kënga ka arritur mbi dy milionë shikime në YouTube. Veç tjerash, këngëtarja Ora ka promovuar këngët e saj edhe në Dubai ku ka mbajtur disa koncerte.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: