Parakalimi i ekipit të Kosovës në ceremoninë hapëse të Lojërave Olimpike ‘Tokio 2020’ ka tërhequr interesimin e shumë personaliteteve të njohura.

Ekipi i Kosovës ishte i 67-ti në listën e parakalimit, ndërsa ekipit i prinë xhudistët Majlinda Kelmendi dhe Akil Gjakova. Nuk ka munguar dhe një urim nga këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare Rita Ora e cila i ka uruar fat ekipit. “Vazhdo Kosova, fat të mbarë!”, ka shkruar ajo në Instagram.

Whatsapp Image 2021 07 23 At 21.34.53
Whatsapp Image 2021 07 23 At 21.34.53

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb