BRITANI E MADHE

Ditën e sotme ylli i njohur i muzikës ndërkombëtare, Rita Ora ka marrë një sërë dhuratash nga njerëzit më të afërm dhe miqtë e saj. Këngëtarja është duke shijuar suksesin e projektit të saj më të fundit të quajtur ‘Rita Ora Home’, për të cilin e kanë uruar të gjithë ndjekësit.

Mes shumë dhuratave nuk mungoi as dhe ajo nga Bebe Rexha, e cila e surprizoi me një buqetë me lule. “Me shumë dashuri, Bebe”, shkruante Rexha bashkangjitur kutisë së luleve. Rita e ka ndarë këtë detaj në llogarinë e saj në ‘Instagram’.

  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: