Rita Ora zhvishet nudo dhe zhytet në një bojë të artë. Kështu hapet miniklipi që këngëtarja me origjinë shqiptare ka postuar në rrjetin social për të shoqëruar këngën e saj të re ‘How To Be Lonely’.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Në një pjesë të videos Rita është e zhytur e gjitha në bojë, më pas telekamera inkuadron një anije kozmike, nga ku duket se dalin alienë. Për momentin uk është e qartë se çfarë historie ka videoja e re e Ora, megjithatë duket se inspirohet nga tema fanstastiko –shkencore.

 

View this post on Instagram

 

Coming Soon!! #HowToBeLonely ⚡️⚡️⚡️⚡️

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on

Këngëtarja 29-vjeçare, kishte postuar disa ditë më parë një seri fotosh me bikini teksa notonte në pishinë të shoqëruar me diçiturën ‘Ditët më të lumtura’, duke ju referuar ditëve para pandemisë dhe ku ftonte fansat e saj të mbajnë distancë nga njëri-tjetri për të qëndruar të shëndetshëm.

Ndër të tjera edhe nëna e Ritës, Vera, që është një psikiatre, ka njoftuar në rrjetet sociale se do të kthehet në linjën e parë të sistemit shëndetësor britanik, për të luftuar krizën aktuale të koronavirusit.

(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb