Nënkryetari i LSI Petrit Vasili  e ka konsideruar një shashkë propagandistike lajmin për rritjen me 18% të ekonomisë. Me një postim në Facebook, Vasili shkruan se kjo propagandë synon vetëm që shqiptarët të hanë sapunin për djathë.

Sipas gjendja aktuale e ekonomisë është katastrofike dhe se shqiptarët janë dëshpërimisht të varfër.

 

(BalkanWeb)

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb