Nga: Eneida Cakerri

2 patëllxhane në feta
Vaj ulliri
150 gr djathë të bardhë
70 gr djathë gouda
2 lugë të mëdha krem djathi
100 ml pana
Një dorë arra
Majdanoz
Kripë/Piper të zi
Piper të kuq

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb