Verë e mbushur me impenjime dhe rreze dielli për Romina Power, që në pak javë ka shëtitur vendet më të bukura të Mesdheut.

Nga Greqia në Taormina, këngëtarja e njohur, ish bashkëshortja e Albano Carisi, ka kaluar pushimet me mikeshat.
Pikërisht në Gjirin e Napolit Power, i lejon vetes një not me bikini, ku tregon format e bëshme në moshën 64-vjeçare.

E shoqëruar në të githa udhëtimet e saj nga qenushi i saj besnik Daisy, Romina i dhuron vetes një verë të gjatë pranë detit, ashtu siç tregojnë pamjet e revistës Chi.

Në një udhëtim spektakolar me barkë nga Capri, Ischia, ish zonja Carrisi tregon format e saj rrumbullake.
Pavarësisht kileve të saj dhe pas vitesh të tëra që se kishim parë me bikini, ajo mbetet absolutisht një nga femrat më tërheqëse të spektaklit.
(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: