Cristiano Ronaldo vijon të jetë pozitiv me COVID-19 teksa Juventus shpreson se ai 48 orë para sfidës me Barcelonën do rezultojë negativ dhe UEFA do japë dritën jeshile për të luajtur.

Gjithsesi përveç mungesës në fushën e futbollit, Ronaldos duket se i mungon dhe familja. Por atë nuk e ka shumë larg.

Georgina Rodriguez dhe 4 fëmijët po qëndrojnë në të njëjtën rezidencë në Itali ku është karantinuar dhe Ronaldo.

Madje gazeta portugeze, Correio da Manha zbulon se Georgina ka rezultuar negative për COVID-19. Ajo dhe 4 fëmijët por rrijnë në pjesë të ndryshme të rezidencës, të veçuar nga Ronaldo që të shmangin infektimin.

Rezidenca e Ronaldos në Torino ka hapësira të bollshme për të qëndruar dhe duket se kjo nuk i ka penguar familjen e tij t’i qëndrojnë afër dhe t’i shohë.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb