DIBËR

Protesta kundër rritjes së çmimeve edhe në Dibër. Mësohet se qytetarët janë vendosur në “Rrugën e Arbrit” dhe momentalisht qarkullimi është bllokuar.

Gazetari Enver Doçi raportoi për “BalkanWeb se pavarësisht temperaturave të ulëta qytetarët kanë dalë në protestë dhe kanë bllokuar rrugën nacionale Peshkopi-Tiranë.

Policia ka shoqëruar në komisariat disa protestues të Bulqizës.

  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: