ELBASAN

 Një grua solli ne jetë një djalë në qendrën shëndetësore në Labinot Katund të Elbasanit.

Gazetari Fatmir Popja për ‘BalkanWeb” bën me dije se gruaja, identiteti i së cilës nuk bëhet i ditur, solli në jetë fëmijën e saj në qendrën shëndetësore për shkak se rruga ishte e pakalueshueshme nga dëbora.

Rruga kishte vështirësi dhe rrezik nga akulli.

Por pavarësisht situatës, mësohet se gruaja dhe fëmija e saj gëzojnë që të dy shëndet të mirë.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

 BalkanWeb

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: