TIRANE

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani përmes një statusi në ‘Facebook’ ka ironizuar një prej rrugëve në Surrel, që mban pikërisht emrin e kryeministrit Edi Rama.

Manjani shkruan se në rastin e rrugëve, emrat vendosen për të nderuar kujtimin e të vdekurve.

“More vërtetë i paska vënë rrugës në Surrel emrin e vet Ky!!
Po emrat e rrugëve i vënë të gjallët për të nderuar e kujtuar të vdekurit! Nuk ka bërë vaki t’ja vënë emrin rrugës në të gjallë!
Mos po na qeveris një dead man walking?!

???”, shkruan Manjani.

48393330 583392888771822 880239661685932032 N
48393330 583392888771822 880239661685932032 N

(ed.me/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb