Aktorja e njohur, Jonida Vokshi prej muajsh ka marr edhe rolin e prezantueses në Big Brother VIP Kosova.

Por, krahas kësaj Jonida po kalon një periudhë të lumtur edhe në jetën private.

Sonte (e premte) aktorja gjatë spektaklit ka zbuluar se po bëhet nënë për herë të dytë.

“Jam shumë e lumtur që ta ndaj këtë lajm kaq të bukur me ju që këtë rrugëtim kaq të mbushur plot emocione, një ndër më të rëndësishmit dhe më të bukur të jetës sime është pikërisht ky”, ka thënë Jonida.

Kujtojmë që Jonida është e martuar me aktorin nga Kosova, Besnik Krapi, çifti në vitin 2020 u bën prindër për herë të dytë.

Dyshja në shtator të vitit 2019 dyshja kurorëzuan dashurinë e tyre me një dasmë në bregdet.

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb