TIRANE


Aktorja e dashur e humorit dhe moderatorja Rudina Dembacaj është fotografuar duke folur me një police. Nuk e dimë se për çfarë situate bëhet fjalë, por ajo shihet që po flet me një police dhe më pas Rudina zbret nga makina.


Nuk e dihet nëse policja i tërheq vëmendjen për diçka, si p.sh. përdorim celulari apo parkim i gabuar, ose mund ta njohë, ose… mund të jetë edhe fansja e Rudinës, sepse në fund të fundit edhe policët njerëz janë.


  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Gjithsesi, pas këtij momenti shihet Rudinën që zbret dhe mund të studiojmë me detaje edhe veshjen e saj në përditshmëri, ku edhe pse ajo ka preferuar stilin sportiv, duhet thënë që nuk i ka kursyer markat në vjeshje. Gjithashtu, edhe makina që ajo përdor duket se është një ato të tipit të fundit. Panorama Plus

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: