Këngëtarja shqiptare, Enca Haxhia, kohët e fundit është shumë aktive në mediat sociale. Edhe pse nuk ka publikuar këngë të reja, Enca ka zgjedhur që të jetë afër fansave duke komunikuar me ta në mediat sociale.

Së fundmi ajo ka zgjedhur që të publikojë disa nga mesazhet që i dërgojnë dashamirës të saj. Por një prej mesazheve ka tërhequr me shumë vëmendjen.

Enca 1
Enca 1

“Sa e ke natën, kot me të pyet?“, është kjo pyetja që i ka shkuar Encës dhe kjo e fundit ka zgjedhur që t’i përgjigjet.

Pasi e quan pyetjen idiote, ajo shton se mund të blihet me para, por me një diamant të mirë.

“Sa gjithë yjet e botës. Ju lutem, mos bëni pyetje idiote. Paratë nuk mund të më blejnë mua. Por mund të më blejnë një diamant të mirë”, ka qenë kjo përgjigja e këngëtares.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: