Aktori i njohur dhe shumë i dashur për publikun shqiptar Artan Imami ishte i ftuar mbrëmjen e kësaj të diele në programin “Dola te Ola” në televizionin News24.
Ai ka qenë një djalosh i gjatë dhe shumë simpatik, i veshur bukur e plot stil.
Një djalë rreth të 20-ave me prindërit jashtë vendit, në ambasadë në Itali, e kishte të mundur të vishte rroba të bukura (ose të jashtme siç thuhej në atë kohë), ndryshe nga moshatarët e tij dhe të binte mjaft në sy.
E teksa u pyet në lidhje me marrëdhënien e tij me vajzat në atë periudhë, ai tha se nuk ishte ai që shkonte pas tyre por vinin ato afër shtëpisë së tij. “Nuk kisha marrëdhënie shumë të mira. Unë i lija të prisnin, pasi e dija që më pas gjithë jetën do të isha unë që do t’i prisja, teksa bëhen gati dhe vonohen”.

Me humor ai tha se sa i thoshin ‘Të dua’ i linte, pasi ishte përgjegjësi një lidhje serioze, por shtoi se ishte aq ‘gantelman’ sa iu bënte të besonin se ishin ato që po i jepnin fund lidhjes.
Artan Imami më tej tha se në atë moshë dashuritë janë pasionante dhe ai patjetër që ka patur edhe marrëdhënie shumë të mira.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: