Recete nga znj Eneida
Përbërësit

3 patate të mëdha
5-6 domate të thara
50 gr ullinj të zinj
4 vezë të ziera
1 lugë kaperi
4-5 açuge në vaj
4 lugë vaj ulliri
2 lugë uthull molle
1 thelpinj hudhra
Kripë/ Piper të zi
Majdanoz

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: