Nga: ENEIDA CAKERRI

2 kunguj mesatarë
1 patëllxhan
1 degë domate qershi
1 finok
1 qepë të thatë
150 gr makarona në formë elbi
50 gr djathë të bardhë
Kripë
Vaj ulliri
Piper të zi
Majdanoz

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb