SHBA

Një shtëpi është rrëmbyer dhe është tërhequr nga ujërat e lumit Cimarron.

Video është regjistruar në Creschent, në Oklahoma, në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Përmbytjet kanë ardhur si pasojë e motit të keq që ka përfshirë Midwestin, në mënyrë të veçantë Missouri, Kansas dhe Oklahoma.

(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb