SHBA

Një video e çuditshme po qarkullon ditët e fundit në rrjetet sociale. Video, e cila është filmuar në autostradën Route 3, East Rutherford, New York tregon se si “bie shi dollarësh në rrugë”.


Menjëherë makinat sapo kanë parë dollët që binin nga lart ndaluan dhe shoferët zbritën për t’i mbledhur. Nuk dihet se si cili ishte burimi i atyre parave por videoja ka bërë xhiron e botës.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb