ELBASAN

Një person është konfliktuar me tre të rinj në rrethana të paqarta dhe më pas është qëlluar me thikë nga njëri prej tyre.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 19:20 në lagjen “Dyli Haxhire” në qytetin e Elbasanit .

Personi i qëlluar me thikë është transportuar menjeherë në spitalin kirurgjik të Elbasanit dhe është rreth 21 vjeç. Gjendja e tij êshtë pa rrezik për jetën. Ndërkohë është identifikuar autori i ngjarjes dhe dy persona të tjerë të përfshirë në incident

(BalkanWeb)

 

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb