BRITANI E MADHE

Në meshën tradicionale të Krishtlindjeve në Sandringham kanë marrë pjesë pothuajse të gjithë, pjesëtarët e familjes mbretërore angleze.

Mbretëresha Elisabetta ka mbërritur me makinë në St Mary Magdalene Church, më pas ka ardhur princi Carlo, i ndjekur nga fëmijët e tij me nuset respektive, të cilët kanë preferuar të ecin në këmbë.

Ajo që ka bërë përshtypje në media është afrimiteti mes Kate dhe Meghan, të cilat kanë buzëqeshur pranë njëra-tjetrës, duke bërë kështu të heshtin të gjithë ata që mendonin për një raport të keq mes të dyjave.

(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb