Ky është momenti ngjethës, kur një burrë në Teksas vret ish-bashkëshortin e partneres aktuale. Debati nisi për kujdestarinë e fëmijëve thonë mediat e huaja. Në videon e publikuar, shihet se si Kyle Carut hap zjarr ndaj Char Reed. Fillimisht ata shihen duke debatuar e më pas sherri degradon deri në përdorimin e armës.
pretendojnë se ishte “vrasje e arsyetuar” dhe se ishte kryer në vetëmbrojtje.

Përplasja çoi te shtënat gjatë 5 nëntorit, ku gjithçka ndodhi rreth kujdestarisë së fëmijëve të Chad Reed dhe ish-bashkëshortes së tij Christine Reed.

Përmes avokatit të saj, e veja e Chad Reed, Jennifer Reed, ka publikuar videon që tregon momentin kur mbi burrin e saj 54-vjeç shtihet me armë nga Carut, përkatësisht i dashuri i ri i Christine Reed.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb