SHBA

Ka shkuar në 50 numri i viktimave nga zjarret që kanë shkatërruar Californinë. Lajmin e bën të ditur e përditshmja Guardian.

Deri tani 48 janë të vdekurit nga zjarret në Camp Fire, në veri të Shtetit dhe dy në Woolsey Fire, më në jug të Los Angeles.

Zjarret e mëdha në Californi kanë sjellë dëme të mëdha materiale dhe viktima, gjithashtu qindra të zhdukur.

(da.xha/BalkanWeb)

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb