ATHINE

Ka shkuar në 63 numri i vdekjeve nga koronavirusi në vendin tonë fqinj, Greqi.

Në shtetin grek, gjithsej janë deri tani 1613 të infektuar me virus.

Në 24 orët e fundit, në Greqi janë prekur nga virusi 69 persona.

Në orët e fundit, në shtetin grek janë regjistruar 9 vdekje nga koronavirusi.

(d.xh/ Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb