TIRANA

Deputetët e zgjedhur të PD, Mark Marku dh Agron Gjekmarkaj nuk kanë votuar në zgjedhjet për kryetarin e ardhshëm të demokratëve.

Gazetari Osman Stafa raporton për BalkanWeb se dy deputetët dhe pedagogët shkuan me vonesë në selinë e PD, pas orarit zyrtar 19:00.

Ata nuk mundën të votojnë pasi procesi ishte mbyllur tashmë.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb