TIRANE-Tre shpërthimet rresht me tritol në kryeqytet kanë sjellë sot paradite takime të drejtuesve të lartë të policisë dhe organeve të hetimeve. Ministri Saimir Tahiri ka thirrur në takim në ministrinë e Brendshme, kreun e Prokurorisë, Adriatik Llalla dhe kreun e Shërbimit Informativ Shtetëror, Visho Ajazi Lika.

Takimi mes tyre ka zgjatur 20 minuta.

(d.b/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb