Nga: ENEIDA CAKERRI

100 gr mjaltë
50 gr sheqer kaf
2 vezë
150 gr gjalpë
100 gr tërshërë
100 gr miell integral
Një dorë rrush të thatë
Rreth 70 gr arra ose bajame
50 gr çokollatë për ëmbëlsira
1 lugë pluhur pjekës

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb